رنگ های پیشنهادی قایق کاغذی برای روز های سرد سال 

در روز های سرد پاییزه و زمستان ، پیشنهاد ما برای شما ، استفاده از رنگ های کرم در استایل های شماست . از آنجا که که شال و روسری تکمیل کننده ی شماست پس انتخاب طرح و رنگ مناسب می تواند تاثیر زیادی در چشم نوازی استایل های شما داشته باشد . پس برای انتخاب رنگ شال و روسری ؛ زمان زیادی اختصاص می دهید .

رنگ خردلی

یکی از گزینه های همیشه محبوب در استایل های پاییزه و زمستانه است . که می توانید با رنگ کرم ، قهوه ای ،مشکی و… آن را ست کرد .

رنگ نارنجی

به رنگ برگ های پاییزی !!!

رنگی گرم که میتواند حس و حال روز های پاییزی شما را گرم کند .

رنگ سبز 

رنگی که همیشه مورد توجه طراحان در عرصه ی مد و لباس و پارچه برای روز های سرد سال به شمار می آید .

به قول معروف ؛ هیچ وقت قدیمی نمیشه!!

رنگ خاکستری(طوسی)

مگه میشه استایل پاییزه زمستانه، رنگ خنثی نداشته باشه ؟!

اگر به دنبال یه رنگ خنثی هستید و یه شال یا روسری که بتونید ؛ اون رو با خیلی از لباسهاتون ست کنید ؛ پیشنهاد میکنیم حتما یه شال یا روسری ست زمینه رنگی طوسی داشته باشید . این رنگ ، برای فصل سرد ، توی کمد هر خانمی پیدا میشه !

رنگ قرمز و خانواده ی آن

استفاده از رنگ های شاد ، در استایل پاییزه ؛ نشانه ی جسارت شما در انتخاب رنگ است . پس اگر می خواهید که استایل متفاوت ، شاد و البته خاصی داشته باشید ؛ انتخاب شال و روسری با این رنگ ها رو به شما پیشنهاد میکنیم .که هم گرمی . جذاب بودن استایل شما رو بالا میبره و هم باعث ایجاد تضاد رنگی و البته چشم نوازی  استایل های پاییزه و زمستانه شما می شود .

رنگ کرم ، قهوه ای ، شتری

این رنگ ها جرو رنگ های محبوب ، اصلی و پرطرفدار در استایل های پاییزه به شمار می روند  و از دیرباز تاکنون ، همیشه مورد توجه و استقبال بوده اند . شاید به این دلیل که این رنگ ها رو میشه با هر رنگ دیگه ای ست کرد . پس در انتخاب این رنگ ها به هیچ عنوان شک نکنید .

با اطلاع از این رنگ ها بد نیست که به محصولات متنوع سایت قایق کاغذی سر بزنید.لینک صفحه محصولات